0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
reQual Technique THERMAL-FLUID 250ml

Sandėlyje: 4

Kondicionierius sąvėlų sutvarkymui

Kaina: 32,50 €
Prekės aprašymas

Kondicionierius Thermal Fluid 250 ml

Tai profesionalus stiprinantis kondicionierius, naudojamas susivėlusių plaukų kuokštelių sutvarkymui bei susivėlusių kailio vietų tvarkymui prieš maudymą.
Padeda paruošti kailį maudymui ir atgaivina ploną, išsausėjusį bei nualintą kailį.
Tai puikus antistatinis kondicionierius.
Tinka visoms veislėms, labiausiai tinka “vilnonei” tekstūrai.
Sustiprintas Re Complex profesionalia formule, greitai pamaitina plauką net jei naudojamas neplautam kailiui. Sudėtyje yra linų sėmenų aliejaus, kuris leidžia iššukuoti susivėlusius mazgelius; taip pat yra terminio vandens ir sorbitolio, kurie sustiprina natūralų kailio žvilgesį ir atpalaiduoja susivėlusio kailio ir mazgelių sudirgintą odą.
Indikacijos: Suteikia greitą kosmetinį efektą padėdamas susivėlusiam ir pažeistam kailiui atgauti grožį. Gražina plaukui pirminį blizgesį, atsparumą ir elastingumą. Tinka bet kokiai kailio tekstūrai prieš maudymą.
Patarimai naudojimui: Purkšti produktą ant kailio šėrimosi metu, kai yra susivėlęs į mazgelius arba kai reikia, prieš maudymą. Palikti kelias minutes geriausio efekto pasiekimui. Kailį gerai iššukuoti. Palikti 5 minutėm iki maudymo.
Tinka visoms veislėms.
Aktyvios medžiagos: Terminis vanduo  - Re Complex
Tai profesionalus  kondicionierius, naudojamas susivėlusių plaukų kuokštelių sutvarkymui bei susivėlusių kailio vietų tvarkymui prieš maudymą. Padeda paruošti kailį maudymui ir atgaivina ploną, išsausėjusį bei nualintą kailį. Tai puikus antistatinis kondicionierius. Tinka visoms veislėms, labiausiai tinka “vilnonei” tekstūrai.
Sustiprintas Re Complex profesionalia formule, greitai pamaitina plauką net jei naudojamas neplautam kailiui. Sudėtyje yra linų sėmenų aliejaus kuris leidžia iššukuoti susivėlusius mazgelius; taip pat yra terminio vandens ir sorbitolio, kurie sustiprina natūralų kailio žvilgesį ir atpalaiduoja susivėlusio kailio ir mazgelių sudirgintą odą.
Indikacijos: Suteikia greitą kosmetinį efektą padėdamas susivėlusiam ir pažeistam kailiui atgauti grožį. Gražina plaukui pirminį blizgesį, atsparumą ir elastingumą. Tinka bet kokiai kailio tekstūrai prieš maudymą.
Patarimai naudojimui: Purkšti produktą ant kailio šėrimosi metu, kai yra susivėlęs į mazgelius arba kai reikia kiekvienam gyvūnui prieš maudymą. Palikti kelias minutes geriausio efekto pasiekimui. Kailį gerai iššukuoti. Palikti 5 minutėm iki maudymo.
Tinka visoms veislėms
Aktyvios medžiagos: Terminis vanduo  - Re Complex

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau