0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
reQual Technique EXIGENT 1000 ml

Sandėlyje: 1

Gilaus valymo šampūnas šunims ir katėms su labai nešvariu kailiu

Kaina: 26,00 €
Prekės aprašymas

Šis šampūnas sukurtas naudojantis moderniausiomis technologijomis, panaudojant emulgatorius ir natūralius tirpiklius kad išgauti greitą ir efektyvų valantį poveikį. Šampūno sudėtyje yra speciali aktyvių medžiagų kombinacija, kurių pagalba išplaunamas ant odos ir epidermyje susikaupęs purvas. Epidermis yra viršutinis plauko dangos sluoksnis ir į jo nelygumus įsiskverbia tokie nešvarumai kaip dulkės, riebalai, oro kilmės mikrodalelės, kaip smogas ar organinės kilmės nuosėdos, kaip negyvos odos ląstelės. Sudėtyje taip pat yra žaliosios arbatos ir mėlynių ekstraktų, kurie yra turtingi polifenoliais ir antioksidantais, padedančiais išlaikyti odą jauną ir šviežią; ananasų ekstrakto, skirto apsaugai nuo odos pleiskanojimo; baltymų -  plauko rekonstrukcijai ir drėkinimui; gvazdikėlių aliejaus - odos ir kailio geros būklės palaikymui.

REKOMENDACIJOS NAUDOJIMUI : Praskiesti šampūną su 9 dalimis vandens. Tolygiai paskirstyti ant gyvūno kailio ir energingai įmasažuoti iki susidarys gausios putos. Kruopščiai išskalauti. Antram plovimui galima naudoti tą patį šampūną arba pasirinkti kitą reQual šampūną pagal gyvūno kailio tipą.

LAUKIAMAS REZULTATAS : Išskirtinės šampūno savybės suteikia galimybę pasiekti svarbius kailio puoselėjimo rezultatus, kaip apsauga, atstatytas odos balansas ir drėkinimas; gilus plauko atkūrimas; gilus ir ilgai trunkantis drėkinimas; nemalonių kvapų pašalinimas; apsauga nuo UV saulės spindulių; dulkių atstūmimo efektas.

KADA NAUDOTI : Kai gyvūno oda yra labai nešvari, riebaluota ir kiti šampūnai yra nepajėgūs išspręsti šios problemos, geriausiam rezultatui pasiekti naudokite EXIGENT šampūną. Gali būti naudojamas kartu su kitais reQual šampūnais. Po plovimo naudoti reQual BIOJEN arba BIO PLUS kaukes.

Tinka visiems kailio tipams.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

reQual Technique EXIGENT 1000 ml
26,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau